Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Vždy jsme uvažovali o nějakém pejskovi na zahradu k domku, ale ani jsme netušili, že se dostaneme až ke vzniku chovatelské stanice a k chovu choďáčků.
 
Vše začalo, když jsme se rozhodli, že je na čese si pořídit nějakého „oříška“ k dětem. Následně nám Pavel Bolehovský s manželkou nabídli, že budou nakrývat Citu – Daru Cidabro, zda bychom nechtěli štěňátko od nich. Řekli jsme, že ano, ale pouze fenku. 8.5.2006 se Citě narodili 3 pejsci a 1 fenka. Nebylo z čeho vybírat a byli jsme za to rádi. Connie rostla a Libor se začal poohlížet po vhodném cvičáku, pro základní výcvik. Pak jsme začali pokukovat, jakým způsobem probíhají výstavy a nakonec jsme i Connie na klubovou přihlásili. Výstava nedopadla vůbec špatně a tak jsme začali zvažovat rentgeny a uchovnění. Vše jsme s Connie zvládli, nyní je to už dospělá, uchovněná fenka, která má za sebou jeden bezproblémový porod.
 
Jsme rádi, že jsme se nakonec rozhodli pro chodského psa a né pro „nějakého oříška“. Connie si velice dobře rozumí s dětmi a je dobrý hlídač – což také byl náš původní záměr.