Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky roku 2011

14. 2. 2011

Connie babičkou

Dne 29.10. 2011 se stala Connie babičkou. Její dcera Ellie z Boršova přivedla na svět vrh C Mont de Soleil. Má krásné 2 pejsky a 4 fenečky. Moc gratulujeme a štěníkům do života přejeme hodně štěstí a hodné páníčky.

 

12.11.2011 - Výstava národních plemen FCI neuznaných Mladá Boleslav

Tuto výstavu posuzovala p. Svobodová. V mezitřídě se zůčastnil Akim z Čermenských lesů a získal známku V2, Res. CAC. Ve třídě otevřené se zůčasnila Ennie z Boršova, která získala v konkurenci pěti fen známku V1, CAC, čímž splnila  podmínku pro získání titulu Český šampion. Monice moc gratulujeme a doufáme, že v příštím roce se už dočkáme i nějakých štěníků.

 

28.10.2011 - Ennie z Boršova a BH

Dcera Connie - Ennie z Boršova dnešního dne úspěšně s 50 body složila zkoušku BH. Gratulujeme.

 

22.10.2011 - Speciální výstava psů Kolín

Dnes jsme se byli podívat na speciální výstavě v Kolíně, kterou posuzovala p. Holmerová. V mezitřídě psy se vystavoval Akim z Čermeských lesů a získal známku V1, CAC. Ve třídě otevřené se vystavovala Ennie z Boršova, která získala známku V2, Res. CAC. Oboum moc gratulujeme a děkujeme za příjemně strávený den s nimi.

 

9.10.2011 - Elroy z Boršova a Fpr2

Dnešního chladného dne složil syn Connie Elroy z Boršova svou již 4 zkoušku a to Fpr2. Rorjdovi i Erice moc gratulujeme a přejeme další takového úspěchy.

 

8.-9.10.2011- MV České Budějovice

Dnes se předvedl Akim z Čermenských lesů a ve třídě maldých od p. Ing. Leoše Jančíka si odnesl ohodnocení V1, CAJC, BOJ, BOB. Akimovi i Romaně moc gratulujeme.

 

8.10.2011 - 2 speciál chodských psů v dogtrekkingu (POJIZEŘÍM ZA SLUNCEM)

diplom.jpgDnešního dne se zůčastnil Libor s Connie z Boršova tohoto speciálu na trase MID. Obsadili 5. místo v čase 10.02 hod. V průběhu dnes se vystřídala snad veškeré počasí, které známe - slunce, déšť, vítr, mlhy, ale i sníh. Celou cestu jim dělal společníka Honza s Atreyem Magic Inferno a Flying Beauty Calamity Jane. Byli rádi, že tento závod dokončili a těší se na další ročník.

 

 

 

27.-28.8.2011 - MVP INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav

Této výstavy, kterou posuzovala p. Holmerová se ve třídě mladých zůčastnil Akim z Čermenských lesů a odnesl si ohodnocení V, CAJC, BOJ. Taktéž se předvedla i Ennie z Boršova, která si odnesla ohodnocení V2, Res. CAC. Oboum moc gratulujeme a přejeme další takovéto úspěchy.

 

5.10.2011 - Nabídka štěnda

Včera večer nám přišla mailem prosba, zda můžeme uveřejnit tento inzerát s nabídkou štěnda:

aki--dsc_0024.jpgZ rodinných důvodů prodá majitelka pejska Akiho z Dašického zátiší, nar. 22.6.2011. Spěchá!!!

Velmi hezký pejsek po výborných rodičích. Otec Š. Daren Valaimdar. Jeho otec Š. ČR Daren Garsia byl vynikajicí záchranářský pes, který byl vyhledávat zavaléhé osoby po zemětřesení v Turecku.

Matka je Š. ČR Kesie z Dašického zátiší, získala mnoho titulů.

Aki má ideální rozložení zanků a je z hezkého a vyrovnaného vrhu. Kontakt na majitelku: J. Raichhartová 777 972 168, Chocerady, Středočeský kraj

 

17.8.2011 - Akim a RTG

Dnes se jel Akim z Čermenských lesů zrentgenovat zadní tlapky do Hradce Králové. Akimovi moc gratulujeme, protože jeho DKK je 0/0. Máme obrovskou radost.

 

6.8.2011 - Memoriál Ing. Findejse - klubová výstava Soběšín

Na této výstavě měla Connie celý zástup svých potomků. Tak to vezmeme popořadě.

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho dalaších úspěchů při vystavování a jiných aktivitách. Zde odkaz na fotodokumentaci A sourozenců od Romany Deverové.

 

16.7.2011 - NV Mladá Boleslav

Toto výstavy se zůčastnil Akim z Čermenských lesů a ve své třídě mladý pes získal ohodnocení V1,CAJC a následně i BOJ. Tímto splnil podmínky a byl mu uznám titul JCh. Vystavovala se zde i Ennie z Boršova, která ve své třídě otevřená fen získala V4. Oboum moc gratulujeme.

 

18. a 19.6.2011 - Elroy a závody

p6180030.jpg18. 6. se konal 11.ročník ročník Královopolského závodu v Brně. Zůčastnil se i Elroy z Boršova - potomek Connie z prvního vrhu. V kategorii ZOP z jedenácti účastníků získal krásné 3.místo.

 

p6190035.jpgNásledující den 19.6. se konali závody na jejich cvičísti. V klubovém závodě dle ZVV1 získal Rojda 1. místo ze sedmi účastníků. Druhá byla Amálka Bochus a třetí Sargon Vigilo. Všem moc gratulujeme. Erice a Rojdovi přejeme mnoho dalších úspěchu ve sportovní kynologii. Přiložené foto dodala Erika Pavelková - děkujeme.

 

 

10.6.2011 - Vrh A slaví první narozeniny

Dnes slaví vrh A své první narozeniny. Ajax, Akim, Amelie, Angie, Anthony, Areta a Archie - všem moc gratulujeme a děkujeme za průběžné zprávičky a fotky od jejich majitelů. Přejeme všem hodně zdaru při výstavách i ostatních aktivitách.

 

4.6.2011 - Svod dorostu Zábřeh na Moravě

imgp2989.jpgTohoto svodu se zůčastnily Amelie a Angie z Čermenských lesů. Obě prošli bez obtíží a zde jsou jejich svodové kódy. Amelie K2,W2 a Angie A2,K1,W2. Na doručeném fotu obě holky s páníčky.

 

 

 

28.5.2011- Klubová výstava Jeseník

Za velice deštivého počasí jsme se zůčastnili výstavy v Bobrovníku. K vidělí byli také potomci Connie. Ve třídě mladých feny nastoupila i Angie z Čermenských lesů - získala známku V. Její fotky dodáme časem.

dscn0391-1-.jpgDále se zůčastnila Ennie z Boršova. Ve třídě otevřené feny dostala známku V.

Oboum - Ennie i Angie, velice gratulujeme a děkujeme za předvedení.

Také jsme po dlouhé době vystavovali i Connie ve třídě otevřené feny. Získala VD, ale s velice pěkným posudkem - 5-ti letá fena, dobrého formátu, šíře nasazené ucho, dobrý hřbet,dscn0440-1-.jpg záď i hrudník, dobrý posun obou párů končetin, znaky na hlavě, uších i hrudníku splývají, výborně předvedená.

Zde je Connie s dcerou Ennie - při procházce v neděli po bonitaci.

 

 

 

22.5.2011 - Mezinárodní výstava Litoměřice

Této výstavy se zůčastnil Akim z Čermenských lesů a Ennie z Boršova. Akim ve třídě mladých získal V1, CAJC a Ennie získala ve třídě otevřené V3. Oboum moc gratulujeme.

 

14.5.2011 - Mezinárodní výstava Praha

dsc000850-1-.jpgNa dnešní výstavě byli i dva potomci naší Connií.

Akim z Čermesnkých lesů, který získal ve třídě mladý pes - V1, CAJC.

A Ennie z Boršova, která ve třídě otevřené feny získala V1, CAC.

Oboum velice gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Foto je z jejich společné procházky před měsícem. Vlevo Akim, vpravo Ennie.

 

 

 

30.4.2011 - Svod Újezd nad Lesy

Dnešního svodu se zůčastnili Akim z Čermenských lesů a Areta z Čermenských lesů.

akim.jpg

Jako šesté zvířátko, šel na řadu Akim. Jeho svodový kód je A3,K2,R4,W2.

 

 

 

 

 

p1010124.jpg

Akima hned následovala Areta (domácí jméno zdědila po mamince - Connie). Její svodový kód je K2,U3-4,W2,X4. Zde pár fotek z dnešní akce k nahlédnutí.

Byl to krásný slunečný den. Jsme rádi, že jsme se s majitli A-ček mohli zase potkat a těšíme se opět někde naviděnou.

 

 

 

 

 

25.4.2011 - Oblastní výstava Hořovice

img_1928.jpgTéto výstavy se zůčastnil Akim z Čermenských lesů. Ve třídě mladých získal V1, VTM. Moc gratulujeme. 

 

 

 

 

24.4.2011 - Elroy a zkouška FPr1

Dnes složil Elroy z Boršova - syn Connie sovou třetí zkoušku a to FPr1. Erice a Rojdovi moc gratulujeme a přejeme ještě mnoho takovýchto úspěchů.

20.3.2011 - Návštěva Akima

p1010064.jpgDnes se u nás na návštěvě zastavil Akim z Čermenských lesů. Connie ho ze začátku moc nepoznávala - už je vyšší než ona, ale pěkně ho prohnala. Zde pár fotek z procházky po okolí Čermné, bohužel jejich honičky se nám nepodařilo přenést na fotky - byli moc rychlí.

 

 

 

 

 

 

19.3.2011 - Angie a 2. krajská výstava psů Vyškov

dscn4209.jpgNa této výstavě se ve třídě maldých zůčastnila Angie z Čermenských lesů. Posuzoval Andráš Polgár a Angie dostala v třídě mladých známku V2. Moc gratulujeme.

 

 

 

 

5.3.2011 - Jihočeská oblastní výstava psů (České Budějovice) a Akim

akim---1.jpgDnes se zůčastnil Akim z Čermenských lesů oblastní výstavy psů v Českých Budějovicích. Ve třídě dorostu získal od pana rozhodčího (Polgar Andraš) známku VN1. Zde jeho posudek.

 

 

12.1.2011 – Connie babčou

Obrželi jsme zprávu, že Ellie z Boršova byla nakryta pejsem Cherokee Krosandra. Doufáme, že se potvrdí její březost a za dva měsíce se můžeme těšit na vnoučátka Connie. V případě zájmu o štěníky či další informace z tohoto spojení se obracejte na p. Ivu Provazníkovou z chovatelské stanice Mont de Soleil.

 

7.1.2011 – Hanácká nárdní výstava Olomouc a Akim

akim---foto.jpgDnes se Akim z Čermenských lesů zůčastnil své první výstavy ve třídě dorostu. V konkurenci 3 psů po důkladném zkoumání panem rozhodčím (posuzoval p. Vondrouš) získal krásnou známku VN2. Akimovi i paničce Romaně moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Foto zaslané jeho paničkou.