Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky roku 2009

14. 2. 2011

28.12.2009 - Přání do nového roku

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.11.2009 – První závody Elroye

Obrazek

 

 

V neděli 8.11. se Elroy zůčastnil svých prvních závodů. Podzimní klubový závod pořádal kynologický klub Tišnov. Ve své kategorii D – štěňata – podle ZM, z třinácti soutěžících získal Roy třetí místo v poslušnosti. Fotografie je od p. Bořka Formánka, který se svou chodskou slečnou Amálkou Bochus zvanou Nela, získal první místo ve výše uvedené kategorii. Oběma moc gratulujeme.

31.10.2009 - Eddy a svod v Nemošicích

Obrazek

Dnešní den jsme věnovali rodinnému výletu. Navštívili jsme ZKO Nemošice, kde probíhal svod a bonitace chodských psů. Mezi zůčastněnými na svodu byl i Eddy z Boršova. Jeho svodový kód je A1,H1,K2,W2.

Děkujeme Eddyho páníčkům za pěkné předvedení. A Eddymu za utahání našich dětí, při nekončící hře s balónky. A těšíme se opět někde naviděnou.

 

29.10.2009 - další výsledek DKK štěníků po Connie

Dnes jsme obdrželi zprávu, že Elroy z Boršova má výdledek rentgenu kyčelních kloubů 0/0. Gratulujeme.

 

18.10.2009 - zkouška ZZO

Ennie z Boršova dnes složila úspěšně svou první zkoušku ZZO. Rozhodčím byl pan Prášil. Ennie i její paničce moc gratulujeme a zároveň přejeme další takovéto úspěchy při zkouškách.  

 

17.10.2009 - 18. Moravskoslezská národní výstava psů

ObrazekVýstavu posuzoval pan rozhodčí Miroslav Václavík. Ve třídě mladý pes se zůčastnil Elroy z Boršova - syn Connie. Známku dostal VD1 a jeho posudek zní - roční pes s dobrou stavbou těla, dobrým pohybem, více rozšířené znaky, nůžkový skus, vlevo dole chybí P4, hnědé oko, pevný hřbet. O zoubek Roy přišel o prázdninách po úrazu. 

 

 

14.10.2009 - výsledky DKK

Už známe výsledky rentgenů kyčlí obouch psích slečen po Connie z Boršova.

  • Ellie z Boršova 2/2
  • Ennie z Boršova 0/0

 Oběma moc gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

 

10.10.2009 - klubová výstava chodských psů - Kolín

Výstavy se zůčastnila nejen Connie z Boršova, ale i její tři děti - Eddy, Elroy a Ennie. Nejlepší známku si odnesla Ennie, která ve své kategorii - třída mladých feny, získala ohodnocení V4. Eddy a Elroy ve třídě mladých psů získali VD a Connie ve třídě otevřená feny získala také VD - její posudek (plnochrupá fena, správný tělesný rámec, znaky na přední frontě nejsou oddělené, nevýrazné, v postoji rozbíhavé tlapky PK, hřbet pevný, hruník prostorný). Výstavu posuzovala rozhodčí paní Zdenka Holmerová.

Všem moc děkujeme, že se výstavy zůčastnili a vydrželi až do konce. A zároveň se šli do kruhu ještě jednou prezentovat a to za chovatelskou stanici z Boršova, která získala druhé místo v chovatelských stanicích.

Na fotky dost nevlídné počasí, ale něco z foteček Connie a jejich dětiček k nahlédnutí zde.

Obrazek

 

Všichni z Boršova - zleva Eddy, Darka, Ennie, Connie a Elroy.

 

 

  

 

 

4.10.2009 - zkouška ZZO

Dnes Connie z Boršova i se svou nevlastní sestrou Darkou z Boršova složily svou první zkoušku ZZO. Zkouška proběhla v areálu ZKO Kostelec nad Orlicí a zkoušky posuzoval rozhodčí - pan Petr Vyčítal.